SZKOLENIA Z ROZLICZANIA I EWIDENCJI CZASU PRACY KIEROWCÓW

Poznaj zagadnienia związane m.in. z płacą minimalną, obsługą tachografów czy analizą najnowszych zmian w transporcie drogowym

KOMPLEKSOWE SZKOLENIA Z OPROGRAMOWANIA TACHOSPEED

Poznaj wszystkie możliwości programu Tachospeed i ułatw pracę sobie i swoim współpracownikom

SZKOLENIA Z PODSTAWOWEJ OBSŁUGI PROGRAMU TACHOSPEED

Poznaj wszystkie możliwości programu Tachospeed i ułatw pracę sobie i swoim współpracownikom

BEZPŁATNE WEBINARIUM TACHOSPEED

Weź udział w bezpłatnej prezentacji programu Tachospeed. Webinar dedykowany jest przede wszystkim początkującym użytkownikom

USŁUGOWE ROZLICZANIE CZASU PRACY KIEROWCÓW

Dowiedz się więcej co wchodzi w zakres naszej kompleksowej usługi rozliczania czasu pracy kierowców w Twojej firmie

AUDYT
I DORADZTWO

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów w zakresie audytu wewnętrznego w Twojej firmie transportowej

KALENDARZ
SZKOLEŃ

Sprawdź daty najbliższych szkoleń

Masz pytania lub

chcesz otrzymać ofertę?

Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, a my postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości związane z naszymi produktami i usługami jeszcze tego samego dnia.

 

Każda przedstawiona przez nas oferta jest niezobowiązująca i jest chroniona tajemnicą handlową.

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google.

  Szkolenia w ramach Akademii Tachospeed

  Akademia Tachospeed jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku w zakresie dostarczania specjalistycznych szkoleń między innymi dla branży transportowej.

   

  Dla wszystkich naszych klientów przeprowadzamy zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte. Uczestnikami naszych szkoleń są przede wszystkim kierowcy zawodowi, kadrowi, księgowi, dyspozytorzy i planiści oraz kierownicy transportu i właściciele firm przewozowych. Ze szkoleń w ramach Akademii Tachospeed korzystają również wykładowcy akademiccy, inspektorzy ITD i Policja a także przedstawiciele pozostałych służb kontrolujących czas pracy kierowców.

  Szkolenia otwarte i szkolenia zamknięte

  Otwarte i zamknięte szkolenia dla firm transportowych jak i dla pozostałych podmiotów przeprowadzamy zarówno w naszej siedzibie jak i w większych miastach na terenie całego kraju. Ich atutem jest to, że prowadzone są przez ekspertów z analizy rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców, naliczania wynagrodzeń oraz innych świadczeń ze stosunku pracy.

  Tysiące udzielonych porad i analiza tysięcy dni aktywności kierowców miały wpływ na zdobycie doświadczenia przez naszych trenerów.

  Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in. co jest najważniejsze w płacy minimalnej i poznają różnice między Rozporządzeniem 561 a ustawą o czasie pracy kierowców.

  Dzięki zdobytej praktycznej wiedzy, słuchacze będą mogli rozliczyć czas pracy kierowców w poprawny sposób. Nasze szkolenia dla transportu realizowane są tak, aby każdy ich uczestnik był dobrze przygotowany do kontroli PIP i kontroli ITD.

  Szkolenia dla firm transportowych

  Szkolenia dla transportu organizowane w systemie zamkniętym i otwartym. Szkolenia zamknięte są szkoleniami dedykowanymi uwzględniającymi wcześniej ustalone i przeanalizowane, indywidualne potrzeby szkoleniowe danej grupy. Wszyscy uczestnicy szkoleń, bez względu na rodzaj szkolenia zdobywają niezbędną wiedzę do rozwiązania swoich problemów z zakresu materiału szkoleniowego.

  Certyfikat ISO 90:2015

  Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas usług jest certyfikat jakości ISO 9001:2015 po raz pierwszy uzyskany przez nas w 2013 roku. Jesteśmy również wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.24/00252/2013.

  CORTE i Tachograph Forum

  Jesteśmy członkiem CORTE – Konfederacji Organizacji Kontroli w Transporcie Drogowym z siedzibą w Brukseli. Należymy również do Tachograph Forum, eksperckiego forum, sygnowanego przez Dyrekcję ds. Mobilności i Transportu.