Firma Infolab Narloch Sp. z o.o. w dniach 23, 24 oraz 29 marca 2022r. przeprowadziła dla naszej firmy trzy szkolenia z zakresu ,,Czas pracy kierowcy — szkolenie dla branży transportowej”.

Szkolenie oceniamy jako profesjonalne pod względem organizacyjnym i merytorycznym, przebiegało sprawnie i zgodnie z harmonogramem dostosowanym do potrzeb uczestników. Zostało zrealizowane z należytą starannością oraz zgodnie z oczekiwaniami.
Szkoleniowiec wyróżnia się profesjonalnym przygotowaniem do szkolenia, nastawieniem na potrzeby klienta, elastycznością oraz dopasowaniem programu szkolenia do potrzeb uczestników. Przekazana wiedza merytoryczna oraz zdobyte umiejętności praktyczne będą wykorzystywane przez pracowników w ich codziennej pracy.

Rekomendujemy firmę Infolab Narloch Sp. z o.o. jako doświadczonego partnera w realizacji szkoleń

Katarzyna Szymańska
Stokrotka Sp. z o.o.

Dziękuję za świetną pracę całego zespołu. Zaktualizowałem program do wersji 3.12.1.3 (hotfix) I jest rewelacja. Wszytko działa tak jak powinno. Raporty są takie, jak potrzebuję dla księgowej. Życzę dalszych sukcesów w rozwoju programu i jeszcze raz ogromne podziękowanie.

Mariusz Kirko
„Bałtyk-Trans-Spedition” Paweł Sominka

Aktualizacja Tachospeed do wersji 3.071 to tak naprawdę powrót do pierwotnych założeń programu – szybkość, sprawność i prostota w rozliczaniu czasu pracy kierowców. Wspomniana aktualizacja bardzo ułatwiła mi pracę podczas generowania delegacji dla ponad 40 kierowców – program działa szybko sprawnie i nie zacina się na żadnym etapie.

Jacek Rozsypał
PPHU TRANS-BAS

Rozliczając kilkadziesiąt firm transportowych, liczę na szybkość i stabilność rozwiązania. Cieszę się, że aktualizacja Tachospeeda do najnowszej wersji pomogła w przyspieszeniu mojej pracy i to co najmniej dwukrotnie.

Pan Dariusz, DARTOM

Pragnę podziękować firmie Infolab Narloch Sp. z o.o. za profesjonalizm połączony z wyjątkową życzliwością. Obsługa klienta w tej Spółce to wzorzec postępowania, który jest jednym z wielu atutów stawiających Infolab w gronie najlepszych firm zajmujących się produkcją innowacyjnych urządzeń i zaawansowanego oprogramowania dla branży transportowej, a także oprogramowania dedykowanego uczelniom. Poszukując możliwości doposażenia laboratorium logistyki odnalazłem ofertę opartą o środowisko Tachospeed. Już pierwsza, krótka rozmowa z Obsługą Klienta przekonała mnie, iż będzie to odpowiedni wybór. Przygotowana propozycja okazała się spersonalizowanym i kompleksowym rozwiązaniem. Na pochwałę zasługuję również zrozumienie specyfiki pracy na uczelni wyższej i elastyczność pozwalająca dopasować system do pracy szkoleniowej. Rekomendując firmę Infolab chciałbym jednocześnie pogratulować doboru pracowników, którzy w tym przypadku są jednym z najważniejszych źródeł przewagi konkurencyjnej.

 

Kierownik Zakładu Logistyki
Wydział Nauk Technicznych i Społecznych, PUZIM
dr Andrzej Lasota

Starostwo Powiatowe w Toruniu potwierdza, że firma Infolab Narloch Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, ul. Estetyczna 4, wykonała usługę dostawy oprogramowania Tachospeed wraz z urządzeniami.

Zamówienie dotyczyło dostarczenia oprogramowania szkoleniowego Tachospeed wraz z modułem ewidencyjnym, modułem kontrolnym, czytnikiem oraz walizką szkoleniową z tachografem cyfrowym i zabudowanym symulatorem tachografu – na potrzeby warsztatów szkoleniowych w Zespole Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie.

Na każdym etapie realizacji zamówienia pracownicy firmy Infolab Narloch Sp. z o.o. wykazywali się swoją rzetelnością i fachowością. Podkreślić należy duże zaangażowanie we współpracę i wyczulenie na indywidualne potrzeby klienta.

Chcąc wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usługi, wykonanej szybko i z zachowaniem należytej zawodowej staranności, rekomendujemy firmę Infolab Narloch Sp. z o.o. jako sprawdzonego dostawcę / partnera do współpracy.

WICESTAROSTA TORUŃSKI
Michał Ramlau

Oceniając pracę firmy mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że pracownicy firmy wykazują się pełnym profesjonalizmem oraz życzliwością. Kompletacja zamówienia oraz jego realizacja odbywała się w bardzo szybkim czasie, a także miłej atmosferze. Przy zaistniałych problemach można liczyć na rzetelną i profesjonalną pomoc uzyskaną od pracowników, którzy w szybki i zrozumiały sposób są w stanie wyjaśnić niejasności zarówno mailowo jak i telefonicznie.
Samo oprogramowanie spełnia nasze oczekiwania jako Uczelni kształcącej m.in. na kierunku Transport i Logistyka oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Na podstawie otrzymanego pakietu komputerowego oraz narzędzi można przygotować materiały do zajęć dla studentów, które będą w stanie ułatwić im zrozumienie realizowanego materiału oraz pozyskać umiejętności praktyczne.

Uniwersytet Rolniczy
Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki

Szkolenie przeprowadzone bardzo sprawnie. Otrzymałam podczas niego odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, a jednocześnie dowiedziałam się o wielu ciekawych i przydatnych funkcjach programu. Osoba prowadząca szkolenie była bardzo kompetentna oraz przeprowadziła je w miłej atmosferze. Szkolenie było dla mnie bardzo przydatne. 

Mimo obszernej instrukcji, która jest dostępna on-line, szkolenie pozwala się lepiej odnajdywać w programie, szczególnie osobie, która wcześniej nie miała styczności z rozliczaniem kierowców.

Fachowa i rzetelnie przedstawiona informacja z wszystkich poruszanych aspektów. Z pewnościa będę korzystała z tego typu szkoleń.

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie