Starostwo Powiatowe w Toruniu potwierdza, że firma Infolab Narloch Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, ul. Estetyczna 4, wykonała usługę dostawy oprogramowania Tachospeed wraz z urządzeniami.

Zamówienie dotyczyło dostarczenia oprogramowania szkoleniowego Tachospeed wraz z modułem ewidencyjnym, modułem kontrolnym, czytnikiem oraz walizką szkoleniową z tachografem cyfrowym i zabudowanym symulatorem tachografu – na potrzeby warsztatów szkoleniowych w Zespole Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie.

Na każdym etapie realizacji zamówienia pracownicy firmy Infolab Narloch Sp. z o.o. wykazywali się swoją rzetelnością i fachowością. Podkreślić należy duże zaangażowanie we współpracę i wyczulenie na indywidualne potrzeby klienta.

Chcąc wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usługi, wykonanej szybko i z zachowaniem należytej zawodowej staranności, rekomendujemy firmę Infolab Narloch Sp. z o.o. jako sprawdzonego dostawcę / partnera do współpracy.

WICESTAROSTA TORUŃSKI
Michał Ramlau

Oceniając pracę firmy mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że pracownicy firmy wykazują się pełnym profesjonalizmem oraz życzliwością. Kompletacja zamówienia oraz jego realizacja odbywała się w bardzo szybkim czasie, a także miłej atmosferze. Przy zaistniałych problemach można liczyć na rzetelną i profesjonalną pomoc uzyskaną od pracowników, którzy w szybki i zrozumiały sposób są w stanie wyjaśnić niejasności zarówno mailowo jak i telefonicznie.
Samo oprogramowanie spełnia nasze oczekiwania jako Uczelni kształcącej m.in. na kierunku Transport i Logistyka oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Na podstawie otrzymanego pakietu komputerowego oraz narzędzi można przygotować materiały do zajęć dla studentów, które będą w stanie ułatwić im zrozumienie realizowanego materiału oraz pozyskać umiejętności praktyczne.

Uniwersytet Rolniczy
Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki

Szkolenie przeprowadzone bardzo sprawnie. Otrzymałam podczas niego odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, a jednocześnie dowiedziałam się o wielu ciekawych i przydatnych funkcjach programu. Osoba prowadząca szkolenie była bardzo kompetentna oraz przeprowadziła je w miłej atmosferze. Szkolenie było dla mnie bardzo przydatne. 

Mimo obszernej instrukcji, która jest dostępna on-line, szkolenie pozwala się lepiej odnajdywać w programie, szczególnie osobie, która wcześniej nie miała styczności z rozliczaniem kierowców.

Fachowa i rzetelnie przedstawiona informacja z wszystkich poruszanych aspektów. Z pewnościa będę korzystała z tego typu szkoleń.

Świetne szkolenie, mimo że pracuje na tym programie już jakiś czas, dowiedziałem się o nowych funkcjach.

Szkolenie odbyło się bardzo sprawnie, uzyskałam wszystkie niezbędne informacje. Szkoleniowiec posiada dużą wiedzę, przekazywał wszystkie informacje w sposób przejrzysty i zrozumiały.

Czytelnie, jasno i zrozumiale zostało mi przekazanych mi wiele rzeczy, o których nawet nie pomyślałam, a które ułatwią mi pracę.

Jestem bardzo zadowolona z prowadzącego, przebiegu szkolenia, przekazanej treści oraz wyczerpującej odpowiedzi na zadane pytania. 

Bardzo rzeczowo i w miłej atmosferze przekazano mi obszerny materiał.

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie