Czy zaświadczenie o działalności dla kierowcy dalej obowiązuje?

Odpowiedź na tak postawione pytanie wydaje się prosta, zwłaszcza po publikacjach ukazujących się po wejściu w życie pakietu mobilności, z których wynika, że zaświadczenia o działalności przestało być ważne. Czy aby na pewno?    Zacznijmy od tego co zmienił „pakiet mobilności” w przepisach, co mogłoby wskazywać na wyłączenie zaświadczenia o działalności z obrotu prawnego. W Rozp. 165/2014 w art. 34 ust. 5 pkt b (iv) wskazano, że pod symbolem „łóżeczka” rejestrowane powinny być: przerwy, odpoczynek, urlop wypoczynkowy lub…