Czas pracy kierowcy. Ewidencja czasu pracy kierowców. Tacho, tarczki. Odczyt kart kierowców i tachografów cyfrowych. Raport ITD.

Polityka jakości
ISO-9001-2008
Wizja Firmy
Urząd miar

Pytania i odpowiedzi

Aktywacja programu Tachospeed

Publikacja: Październik 25, 2012

Po wprowadzeniu klucza licencyjnego użytkownik ma 30 dni na aktywację programu. Przez ten czas program jest w pełni funkcjonalny. Po upłynięciu tego okresu program nie będzie się uruchamiać, jeśli nie zostanie podany kod aktywacyjny.

Aktywację programu można przeprowadzić na dwa sposoby:

  1. Aktywacja przez Internet – ten sposób zadziała, jeśli użytkownik posiada dostęp do Internetu oraz zakupił oprogramowanie bezpośrednio w firmie Infolab, będącej producentem programu Tachospeed, a nie od któregoś z dystrubutorów.
    Uwaga! Ze względu na zmianę konfiguracji serwera odpowiedzialnego za aktywowanie programu Tachospeed, aktywacja programu przez Internet działa poprawnie w wersji 2.38 i wyższej.
  2. Aktywacja przez telefon – jest to sposób dla użytkowników, którzy albo nie posiadają dostępu do Internetu, albo zakupili program u naszych dystrybutorów, albo posiadają program w wersji niższej, niż 2.38. Należy zadzwonić pod jeden z numerów podanych w oknie programu, podać NIP oraz kod kontrolny, który jest wyświetlany na żółtym tle. Na podstawie tych informacji zostanie wygenerowany kod aktywacyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *