Czas pracy kierowcy. Ewidencja czasu pracy kierowców. Tacho, tarczki. Odczyt kart kierowców i tachografów cyfrowych. Raport ITD.

Polityka jakości
ISO-9001-2008
Wizja Firmy
Urząd miar

Aktualności

Złomujemy oprogramowanie, promocja która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem

Publikacja: Marzec 12, 2018

Od momentu, gdy Tachospeed stał się bez wątpienia najlepszym na polskim rynku programem do ewidencji czasu pracy kierowców, nasza promocja „Złomujemy oprogramowanie” cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

W samym tylko minionym 2017 roku, z naszej promocji skorzystało ponad 1 200 Klientów! To oznacza, że aż tylu użytkowników porzuciło swój dotychczasowy program i postawiło na oprogramowanie Tachospeed!

Większość z naszych nowych Klientów, jako powód przejścia na rozwiązanie Tachospeed podaje najczęściej: większą funkcjonalność, prostotę obsługi, częstszą i tańszą aktualizację programu oraz wysoką jakość obsługi klienta.Tachospeed. złomujemy oprogramowanie konkurencji

To nie wszystko, możemy bowiem poszczycić się również jeszcze jednym osiągnięciem😊.
To nasza firma jako pierwsza w branży, bo już od 2012 roku, promuje użytkowników zmieniających oprogramowanie na Tachospeed. Dzisiaj za przejście na nasz soft dajemy aż 20% rabatu. (Sprawdź jak skorzystać z promocji Złomujemy oprogramowanie.)

Praktycznie od momentu uruchomienia, nasza promocja cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Dziękujemy Wam za okazane zaufanie😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *