Czas pracy kierowcy. Ewidencja czasu pracy kierowców. Tacho, tarczki. Odczyt kart kierowców i tachografów cyfrowych. Raport ITD.

Polityka jakości
ISO-9001-2008
Wizja Firmy
Urząd miar

Aktualności

Policja Polska po raz kolejny zaufała programowi Tachospeed

Publikacja: Styczeń 23, 2018

Po raz kolejny możemy pochwalić się, iż Policja niezmiennie uznaje oprogramowanie Tachosped za najlepszy program do kontroli czasu pracy kierowców.

Nieprzerwanie od 2009r. Policja na terenie całego kraju korzysta z programu Tachospeed w swojej codziennej pracy. Jesteśmy dumni z faktu, iż Infolab to jedyna firma produkująca najwyższej jakości oprogramowanie do analizy i kontroli czasu pracy kierowców wykorzystywane między innymi przez Policję.

To, w jaki sposób Policja wykorzystuje program Tachospeed podczas kontroli m.in. czasu pracy kierowców często możecie podejrzeć na poszczególnych stronach Policji. Akcję Tachospeed tyskiej Policji znajdziecie klikając TUTAJ 

Tachospeed to najbardziej profesjonalny na europejskim rynku program do rozliczania, kontroli i ewidencji czasu pracy, przerw i odpoczynków kierowców oraz identyfikacji wykroczeń. Na co dzień wykorzystywany jest przez 16 instytucji kontrolujących w Europie, w szczególności przez Policję, Inspekcje Transportu Drogowego, Izbę Administracji Skarbowej, Straż Graniczną.
Tachospeed posiada ponad 18 000 aktywnych licencji i jest dostępny w 22 językach.

To program tworzony przez ekspertów a użytkowany i ceniony przez inspektorów oraz przewoźników.

Dziękujemy za zaufanie 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *