Czas pracy kierowcy. Ewidencja czasu pracy kierowców. Tacho, tarczki. Odczyt kart kierowców i tachografów cyfrowych. Raport ITD.

Polityka jakości
ISO-9001-2008
Wizja Firmy
Urząd miar

Aktualności

Kolejna kontrola MiLoG zakończona sukcesem dzięki programowi Tachospeed!

Publikacja: Luty 16, 2018

W ostatnim czasie jeden z naszych Klientów, realizujący zlecenie na terenie Niemiec, został skontrolowany pod kątem przestrzegania przepisów ustawy MiLoG. Przewoźnik został wezwany do przesłania niemieckim służbom kontrolnym pełnej dokumentacji związanej z wyliczeniem wyrównania do niemieckiej płacy minimalnej.

Wszystkie rozliczenia przygotowane zostały przez nasz Dział Rozliczeń (Tacholab Sp. z o.o.) z wykorzystaniem narzędzi dostępnych w oprogramowaniu Tachospeed. Jak wynika z protokołu kontroli, zakończyła się ona pełnym sukcesem i nie zostały nałożone na polskiego przewoźnika żadne kary finansowe.

Niemieccy inspektorzy potwierdzili poprawność wyliczeń dokonywanych przez Dział Rozliczeń w zakresie wyliczania płacy minimalnej zgodnie z przepisami ustawy MiLoG.

W przypadku zatrzymania do kontroli na terenie krajów UE, zachęcamy przewoźników do kontaktu z naszym Działem Rozliczeń pod nr +48 32 70-70-400

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *