Czas pracy kierowcy. Ewidencja czasu pracy kierowców. Tacho, tarczki. Odczyt kart kierowców i tachografów cyfrowych. Raport ITD.

Polityka jakości
ISO-9001-2008
Wizja Firmy
Urząd miar

Aktualności

Infolab na V konferencji poświęconej tachografom w Kazaniu

Publikacja: Wrzesień 25, 2018

W dniach od 21 do 22 września 2018 r. w rosyjskim Kazaniu odbyła się V konferencja poświęcona tachografom. Na konferencji przedstawiciele Infolabu zaprezentowali nowoczesne rozwiązania do kontroli czasu pracy i odpoczynku kierowców.

Podczas konferencji pokazaliśmy nasze nowoczesne rozwiązania dla branży transportowej i telematycznej. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się Tachospeed, najlepsze na rynku polskim oprogramowanie do rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców a także TachoTermnal App, na który składa się czytnik kart kierowców i aplikacja na telefon. Dużą uwagę przykuło również nasze najnowsze urządzenie TachoKiosk. TachoKiosk możecie Państwo również zobaczyć w dniach 26-27.09 podczas Międzynarodowych Targów Paliwowych Wrocław 2018, które odbędą się we Hali Stulecia. Nr naszego stoiska A23.

TachoKiosk to stawiany na stacjach paliw niewielkich rozmiarów samoobsługowy automat do odczytu danych z kart kierowców i analizy naruszeń. Jego rolą jest umożliwienie kierowcom firm transportowym spełnić wymogi dot. czasu pracy kierowców i obowiązkowego sczytywania danych z karty kierowcy.

Kierowca „jednym kliknięciem” odbiera na swój telefon plik .ddd, który po chwili może być przesłany również do pracodawcy. TachoKiosk analizuje plik i podaje wysokość potencjalnych kar za naruszenia. Umieszczenie TachoKiosku na stacji paliw to nie tylko zwiększenie jej obrotów dzięki stałemu pozyskiwaniu nowych klientów, to również wzrost jej rozpoznawalności. Więcej na temat TachoKiosku na stronie www.tachokiosk.pl